MENU

Pırıl Pırıl Lekesiz Bir Cilt Mümkün Mü?

Pırıl Pırıl Lekesiz Bir Cilt Mümkün Mü?

Leke ile baş etmenin ne kadar zor olduğunun, bir çoğunuzun bu uğurda zamanını parasını harcayıp istediği sonucu alamadığının, sıkıldığınızın, leke tedavilerine olan inancınızı yitirdiğinizin farkındayız. Bir dönem ben de dahil olmak üzere bu konuda çözüm sunan birçok uzman leke problemine tek yönlü çözümlerle yaklaştı ve bazı detayları gözden kaçırdı. Peki doğru çözüm nedir? Leke bakımları mı, kremler mi, lazer cihazları mı yoksa iğneli işlemler mi kurtaracak bizi lekelerden? Yıllardır tecrübe edindiğim bir şey var ki, leke her ciltte nasıl ki aynı sebeplerden ortaya çıkmadıysa, aynı derinlikte ve özellikte de olmaz ve her lekeye aynı yaklaşımla çözüm sunulmaz.  Size sunabileceğimiz bir mucize ya da bir sihirli değneğimiz yok fakat yıllardır biriktirdiğimiz çok kıymetli tecrübelerimiz var ve bunları sizlerle paylaşarak, sizi cildinizle ilgili bilinçlendirerek, doğru işlemleri beraberce uygulayıp sabrederek bir mucizeye tanık olmanızı sağlayabiliriz.

Öncelikle şunu bilmeliyiz ki; lekeniz yıllar içerisinde oluşur. Bir anda ortaya çıkmış gibi görünse de aslında çoğu zaman yıllar boyunca yaptığımız yanlışların bir sonucu olarak kendini gösterir. Yani aslında cildimize nasıl davrandığımızın bir sonucu olarak ortaya çıkar. Bunu çok kısa sürede çözebileceğimizi iddia etmek pek de gerçekçi olmayacaktır. Sizlere sunabileceğimiz her türlü topikal ürün, krem, lazer sistemi, özel maske, deri altı ajanı 15 yıllık tecrübemin ve yıllardır birlikte çalıştığım değerli hekimlerimizin de katkılarıyla özenle seçildi. Önceliğim elbette zarar vermemek, kaş yapayım derken göz çıkarmamak. Leke tedavisi gördükten sonra daha çok lekelendiğini ifade eden  birçok vakayla karşılaşıyoruz. Yanlış yaklaşımlarda bulunulmuş olabilir bunu bilemem ama bana asıl yanlış danışanı yeterince bilinçlendirmemiş olmak gibi gelir. Danışan her türlü hafif ya da agresif işlemden sonra evde, işte, sokakta, tatilde ne yapması gerektiğini bilmezse sonuç hüsran olur.

Peki leke tedavisi için bize geldiğinizde biz ne yapıyoruz? Öncelikle uzun bir konsultasyon yapıyoruz, hikayenizi dinliyoruz. Hikayedeki yanlışları doğruları konuşuyoruz. Daha sonra nasıl bir yol izleyeceğimizi belirliyoruz ve kişiye özel bir protokol çıkarmış oluyoruz. İlk aşamada sizi sık sık davet ediyorken sonraları seans aralarını biraz daha açıyoruz. İlerleyen zamanlarda lekelerinizin görünürlüğünü azaltıp sizi rahatsız etmeyen bir düzeye ulaştığında da devam seansları ile lekeyi baskılamaya ve geri gelmesini engellemeye gayret ediyoruz. Bu devam seansları yılda bir kez kış başlarken danışanı davet ederek, belirli bir sürede yapıldığı için ve ayrıca her tür leke bakımı cildi aynı zamanda güçlendirdiği, parlaklığını elastikiyetini artırdığı için danışanlarımız koşa koşa geliyor hem de dostluğumuz pekişiyor.

Bekleriz Efendim.

 

Bize Ulaşın

Isabel Zey Sorularınızı Yanıtlıyor.

  Diğer Tedaviler
  Bakış Tasarımı
  Bakış Tasarımı

  BAKIŞ TASARIMI / GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI Bir estetik koçu olarak danışanım karşıma geçip ”Benim için sizce ne gerekli ? ‘’ diye sorduğunda iki noktaya bak..

  Devamı >
  Isabel Zey Beauty
  2 Dakikada Randevu Oluşturun