MENU

Diamond Shine Therapy

Diamond Shine Therapy

Diamond Shine Therapy benim güzellik ve estetik sektöründeki 15 yıllık tecrübemin ve bilgimin bir meyvesi olarak bizzat kendi debeyimlerimden yola çıkarak oluşturduğum bir cilt güzelleştirme protokolüdür. Yıllar içerisinde o kadar çeşitlilikte cilt yapıları gördüm ve bir o kadar da cihaz, işlem, bakım vs kullanma şansım oldu ki her cildin temel hep aynı ihtiyaçlarının olduğunu ve bu İhtiyaçlar giderilmeden dünyanın en teknolojik,en gelişmiş cilt gençleştirme işlemini de yapsak hep bir şeylerin eksik kalacağını farkettim.

Peki neydi bu temel ihtiyaçlar?

Temizleme: Tam anlamıyla arınmış tertemiz bir cilt ilk ihtiyacımız olan şey. Birikmiş ölü deri tabakası cildin yapısına uygun şekilde uzaklaştırılmazsa mat, kuru , sağlıksız bir cilt görüntüsüne neden olur. Sürdüğünüz kremi bile emmez. Diamondshine therapy nin ilk basamağı da derin cilt temizliği, enzimatik çift fazlı arındırma ile başlar.

Nem dengesi: Nenlendirme değil nem dengesi diyorum. Kullandığınız basit bir nemlendiriciyi bile gereğinden fazla sürdüğünüzde cildiniz reaksiyon verir, fazla gelir. Her cildim neme ihtiyacı vardır fakat kişinin cilt yapısına , ihtiyacına göre nem yüklemesi yapılmalıdır.

Renk dengesi: Genelde pek farkedilmeyen bir sorundur. Halbuki ton eşitsizliği çoğumuzda 30 lu yaş sonrası özellikle ortaya çıkar. Anlayamadığımız şekilde cildimizde birşeyden rahatsız oluruz ve cildimizde pürüz olmasa dahi fondotenle eşit ve sağlıklı bir cilt rengi elde etmek isteriz. Bunun iki nedeni vardır. Biri cilt yüzeyinde dikkatimizi çekmeyen çok ince tüyler (ki bunlar cildi soluk, puslu gösterir), bir diğeri yüzümüzün düz değil, girintili çıkıntılı olmasından kaynaklı güneşe aynı açıyla maruz kalmamasından kaynaklı zamanla renk farklılılarının oluşmasıdır.

Diamondshine Therapy protokolünde bulunan özel lazer sistemleri ile sosyal hayatınızı etkilemeden bu problemi rahatlıkla çözebiliyoruz.

Ve tabi ki güçlü cilt. Cildiniz güçlü değilse size sunacağımız teknolojik , gelişmiş cilt yenileme işlemlerinin temelinde yatan pozitif travma ve buna göstereceği tepki olarak iyileşme sürecinde yeterli dayanıklılığa sahip olmayacak ve beklediğimiz yanıtı alamayacağız. Güçsüz cilt güneşe, soğuğa, dış etkenlere karşı kendini koruyamaz ve yıllar içinde sürekli yara alır , giderek daha problemleri olan bir cilt haline gelir.

Diamondshine ile düzenli cilt bakımı size tüm bu ihtiyaçların tek seansta karşılanması gibi bir olanak sağlar. Ertesi gün bir davete , özel bir güne katılabilirsiniz ve makyajınızın bile daha güzel göründüğünü farkedersiniz. Çünkü makyaj bile sağlıklı ciltte daha güzel görünür.

Sonuç: Daha sağlıklı, daha güçlü, daha dengeli.
Tıpkı bir Elmas gibi…

 

Bize Ulaşın

Isabel Zey Sorularınızı Yanıtlıyor.

  Diğer Tedaviler
  Cosmelan Leke Tedavisi
  Cosmelan Leke Tedavisi

  Cosmelan Leke Tedavisi Nedir? Cosmelan leke tedavisi, ciltteki lekeleri azaltmak ve tedavi etmek için tasarlanmış bir peeling yöntemidir. Bu yöntem, ..

  Devamı >
  Dermapen Tedavisi
  Dermapen Tedavisi

  Dermapen Nedir? Dermapen Tedavisi : Bayanların öncelikli sıkıntılarından biri de ciltteki erken yaşlanma belirtileridir. Bu belirtiler kişiden kişiye..

  Devamı >
  Cilt Lekeleri Tedavisi
  Cilt Lekeleri Tedavisi

  Yaz aylarında güneşlenmek, birçok bayanın vazgeçemeyeceği tutkularından biridir. Bronz ve ışıltılı bir tene sahip olmak amacıyla saatlerce güneşte kal..

  Devamı >
  Prp Cilt Tedavisi
  Prp Cilt Tedavisi

  Prp Nedir? Prp, (Platelet Rich Plasma) tedavisi kişinden alınan kanın özel işlemlerden geçirilerek, trombositten yönünden zengin plazma kısmının elde..

  Devamı >
  Ulthera Ameliyatsız Yüz Germe
  Ulthera Ameliyatsız Yüz Germe

  Ulthera ya da ultherapy odaklanmış ses dalgaları kullanarak cildin 3 mm ve diğer ameliyatsız yöntem, monopolar radyofrekans, bipolar radyofrekans ve l..

  Devamı >
  Diamond Shine Therapy
  Diamond Shine Therapy

  Diamond Shine Therapy benim güzellik ve estetik sektöründeki 15 yıllık tecrübemin ve bilgimin bir meyvesi olarak bizzat kendi debeyimlerimden yola çık..

  Devamı >
  Scarlet Altın İğne
  Scarlet Altın İğne

  Scarlet Altın İğne, cildin kendi kollajenini üretmesi için altın iğne tedavisi ile cildi uyaran bir yöntemdir. Altın iğne tek başına Scarlet S cihazı ..

  Devamı >
  Jetpeel Cilt Bakımı
  Jetpeel Cilt Bakımı

  Jetpeel Cilt Bakımı Jetpeel : Güzellik algısı insanlığın var olduğu günden bugüne her zaman önemini korumuştur. Güzellik algısı, fiziksel değişim ve ..

  Devamı >
  Göz Çevresi Morluk Tedavisi
  Göz Çevresi Morluk Tedavisi

  Göz Altı Morluğu Nedir? Göz Çevresi Morluk Tedavisi : Göz altı morluğu, göz çevresindeki deri dokusunun cildin geri kalanına nazaran daha koyu bir re..

  Devamı >
  Isabel Zey Beauty
  2 Dakikada Randevu Oluşturun