MENU

Hakkımda

Hakkımda

Kariyerine 2014 yılında, İngiltere menşeli Ulusal Akademi Estetisyenlik Okulu’nu bitirerek başlayan Isabel Zey; öncelikle meslek alanında kendisini en çok heyecanlandıran konulardan biri olan anti-aging ile ilgilenmiş ve bu alanda birçok eğitim alıp lansmanlara katılmıştır. Daha sonra, 15 yıllık meslek hayatı boyunca plastik cerrahi ve dermatoloji kliniklerinin yanı sıra hastanelerde de koordinatör olarak görev yapmakla birlikte; sistem ve kadro kurmak, cihaz ve işlem eğitimleri vermek, lansman düzenlemek gibi özen isteyen birçok alanda da aktif olarak görev alarak ismini duyurmuştur.

Güzellik sektöründe kişinin kendisini sürekli olarak güncelleme zorunluluğunun danışanlarıyla arasındaki ilişkiyi de canlı tuttuğunu belirten Isabel Zey, artık Isabel Zey Beauty çatısı altında bilgi ve deneyimlerini sizlerle paylaşıyor. Plastik cerrah, dermatolog ve medikal hekimlerden oluşan uzman kadrosuyla saç ekiminden estetik cerrahiye, medikal estetikten dermatolojiye birçok alanda hizmet veren Isabel Zey Beauty; güzellik ve estetik adına aklınıza gelebilecek her konuda kafanızdaki soru işaretlerinizi gidermek, danışmanlık ve hizmet vermek üzere yola çıkmıştır.

‘’Yılın Estetik Koçu’’ dalında aldığı ödül sırasında yaptığı konuşmasında şimdiye kadar birçok kadının hayatına dokunmuş olmanın kendisinin de ruhuna dokunduğunun altını çizen Isabel Zey, misyonunu da ‘’Makyajsız Güzellik’’ olarak ortaya koymaktadır.

Şimdiye kadar güzelliklerinde nacizane payımızın olduğu danışanlarımızın özel hayatlarında da bir değişim ve dönüşüm sürecine girdiklerini gözlemlemekte ve hikayelerini merak etmekteyiz.

Şimdi soruyoruz;
Sizin hikayeniz ne?

ISABEL ZEY BEAUTY

 

Bize Ulaşın

Isabel Zey Sorularınızı Yanıtlıyor.

    Isabel Zey Beauty
    2 Dakikada Randevu Oluşturun