MENÜ

Jetpeel Cilt Bakımı

Jetpeel Cilt Bakımı

Jetpeel Cilt Bakımı

Güzellik algısı insanlığın var olduğu günden bugüne her zaman önemini korumuştur. Güzellik algısı, fiziksel değişim ve genç kalma gibi arzular insanları her zaman tetiklemiştir. Güzellik ve estetik kavramı yüzyıllardır tartışılır ve neyin güzel ya da estetik olduğuyla ilgili algı; dönem ya da coğrafya koşullarınca değişir ve gelişir. Güzellik trendleri değişirken dönemin algısıyla şekillenir. Günümüz güzellik trendlerine baktığımızda ise bu yüzyıl adına bazı sevindirici gelişmelerin olduğunu söylemek yanlış olmaz. Özellikle ‘’sağlıklı güzellik’’ kavramı bu dönemin en sevindirici gelişmelerinden biri. Diğer sevindirici gelişme ise erkeklerin de son dönemde sağlıklı güzellik konusunda farkındalıklarının ve uygulama düzeyinin artışı oldu.

Bu noktada; cilt bakımı konusunda sağlıklı bir güzellik elde etmek isteyen herkesin başvurması gereken Jetpeel teknolojisinden bahsetmek gerek. Barutun keşfinden beri gelişmeye devam eden roket bilimi sayesinde, jet teknolojileri gündelik hayatımızda bile kendine yer bulmayı başardı. Nasıl mı? Bir roketbilimci tarafından güzellik sektörüne kazandırılan Jetpeel cihazı; son yıllarda hem kadınlar hem de erkekler tarafından en rağbet gören cilt bakım cihazlarından.

Peki Jetpeel nedir? Devrim yaratan, patentli, yüksek teknolojiye sahip Jetpeel sistemi; temelde doğal gazlar (hava, O2, vb ) ve serum fizyolojik kullanılarak süpersonik jet akımlarla uygulanan ağrısız bir tedavi yöntemidir. İlk uygulamadan itibaren, ciltte ayırt edilebilir bir yumuşaklık, nemlilik ve parlaklık sağlar. Sağlıklı bir cilde sahip olmak için uygulanabilecek kolay ve yeni bir cilt bakım yöntemidir. Jetpeel; derin temizlik, nemlendirme, oksijenizasyon ve mikrosirkülasyon etkilerinin toplamı ile cilt yenileme yapar.

Jetpeel teknolojisi sayesinde suyun mekanik etkisiyle cilt hafifçe soyulup, ölü hücrelerden arındırılır. Herhangi bir kimyasal madde kullanımı gerektirmeyen bu sistem cilde temas etmeden uygulanır.  Uygulama iğnesiz, acısız ve ağrısız olup, sadece steril su (serum fizyoloji) ve basınçlı hava kullanarak cilt bakım uygulamalarında devrim yaratmaktadır. Hızlı ve rahatsızlık vermeden ciltteki problemleri giderir. Deri hastalıkları dahil olmak üzere birçok durumda etkili tedavi sunar. Uygulama alanlarını ise şöyle sıralayabiliriz;

 • Kırışıklık Tedavisi
 • İğnesiz Mezoterapi
 • Supersonic Peeling
 • Cilt gençleştirme
 • Kusursuz Cilt Görünümü
 • Akne ve Akne Skarları Tedavisi
 • Leke Tedavisi
 • Sivilce Tedavisi
 • Yara İzleri Tedavisi
 • Dudaklar, gözler, boyun ve dekolte çevresindeki ince kırışıklıkları azaltma
 • Gözenekleri azaltma
 • Oksijenlendirme ve nemlendirme
 • Derin temizleme ve peeling
 • Güneş hasarlarını ve yaşlılık lekeleri
 • Rosacea
 • Sedef hastalığı de Dermatit
 • Siyah nokta ve çatlaklar

Jetpeel nazik bir şekilde cilde peeling yapar, cildi canlandırır ve sıkılaştırır. Doğal bir yöntemle vitamin ve mezoterapi ürünlerinin cilde verilmesini sağlar. Akne tedavisinde kullanılan ürünlerin el değmeden ve enjektör kullanmadan cildin en alt tabakasına ulaştırılmasına yardımcı olur. Temeli basit bir fiziksel prensibe dayanır: JETPEEL su veya tuzlu suyu alır, bunu basınçlı hava veya medikal gaz kullanarak süpersonik hız seviyesinde ivmelendirir ve özel bir el aletiyle ivmelenmiş sıvıyı mikro damlacıklara ayırır.

Tüm vücuda uygulanabilen bir teknolojidir. Tüm yüz, boyun ve dekolte bölgesinde, dudak ve el üstünde oldukça tercih edilir. Özellikle erkek danışanların oldukça tercih ettiği ve çok memnun kaldığı bir cilt bakım işlemidir. Çünkü basınç etkisiyle sakal aralarına girebilerek, kişilerin sakallarını kesmelerine gerek kalmadan cilt problemlerini giderebilmelerine olanak sağlayan bir teknolojiye sahiptir. Aynı zamanda, saçlı deriye de çok rahatlıkla uygulanabildiği için saç ve saçlı deri problemlerinde iyileştirme oranı oldukça yüksektir.

Tüm cilt tipleri ve renklerinin kullanımına uygundur.

Bize Ulaşın

Isabel Zey Sorularınızı Yanıtlıyor.

  Diğer Tedaviler
  Dermapen Tedavisi
  Dermapen Tedavisi

  Bayanların öncelikli sıkıntılarından biri de ciltteki erken yaşlanma belirtileridir. Bu belirtiler kişiden kişiye farklılık göstererek oluşurlar. En s..

  Devamı >
  Cilt Lekeleri Tedavisi
  Cilt Lekeleri Tedavisi

  Yaz aylarında güneşlenmek, birçok bayanın vazgeçemeyeceği tutkularından biridir. Bronz ve ışıltılı bir tene sahip olmak amacıyla saatlerce güneşte kal..

  Devamı >
  Prp Cilt Tedavisi
  Prp Cilt Tedavisi

  Prp, (Platelet Rich Plasma) tedavisi kişinden alınan kanın özel işlemlerden geçirilerek, trombositten yönünden zengin plazma kısmının elde edilmesidir..

  Devamı >
  Ulthera Ameliyatsız Yüz Germe
  Ulthera Ameliyatsız Yüz Germe

  Ulthera ya da ultherapy odaklanmış ses dalgaları kullanarak cildin 3 mm ve diğer ameliyatsız yöntem, monopolar radyofrekans, bipolar radyofrekans ve l..

  Devamı >
  Diamond Shine Therapy
  Diamond Shine Therapy

  Diamond Shine Therapy benim güzellik ve estetik sektöründeki 15 yıllık tecrübemin ve bilgimin bir meyvesi olarak bizzat kendi debeyimlerimden yola çık..

  Devamı >
  Scarlet S (Altın İğne)
  Scarlet S (Altın İğne)

  Scarlet S Altın İğne, cildin kendi kollajenini üretmesi için altın iğne tedavisi ile cildi uyaran bir yöntemdir. Altın iğne tek başına Scarlet S cihaz..

  Devamı >
  Jetpeel Cilt Bakımı
  Jetpeel Cilt Bakımı

  Jetpeel Cilt Bakımı Güzellik algısı insanlığın var olduğu günden bugüne her zaman önemini korumuştur. Güzellik algısı, fiziksel değişim ve genç kalma..

  Devamı >
  Göz Çevresi Morluk Tedavisi
  Göz Çevresi Morluk Tedavisi

  Göz Altı Morluğu Nedir? Göz altı morluğu, göz çevresindeki deri dokusunun cildin geri kalanına nazaran daha koyu bir renge sahip olmasını ifade ediyo..

  Devamı >
  Isabel Zey Beauty
  2 Dakikada Randevu Oluşturun