Leke ile baş etmenin ne kadar zor olduğunu, bir çoğunuzun bu uğurda zamanını parasını harcayıp istediği sonucu alamadığını, sıkıldığını, leke tedavilerine olan inancını yitirdiğini çok iyi biliyorum. Bu konuda çözüm sunan birçok uzman ki vakti zamanında bende dahil leke problemine tek yönlü çözümlerle yaklaştık ve bazı
detayları gözden kaçırdık.Peki doğru olan hangisi? Leke bakımları mı, kremler mi, lazer cihazları mı, iğneli işlemlerle mi kurtulucaz lekelerimizden? Yıllardır tecrübe edindiğim birşey var ki ,leke her ciltte nasıl ki aynı sebeplerden ortaya çıkmadıysa , aynı derinlikte ve özellikte , aynı yaklaşımla çözüm sunabilmekte pek mümkün değil. Size sunabileceğim bir mucize ,bir sihirli değneğim yok ama yıllardır biriktirdiğim çok kıymetli tecrübelerim var ve bunları paylaşarak, sizi cildinizle ilgili bilinçlendirerek, doğru işlemleri beraberce uygulayıp sabrederek bir mucizeye tanık olmanızı sağlayabilirim.

Öncelikle şunu bilmelisiniz ki , lekeniz yıllar içerisinde oluştu, bir anda ortaya çıkmış gibi görünse de aslında çoğu zaman yıllar yılı yaptığınız yanlışların bir sonucu olarak kendini göstermiştir. Yani aslında cildinize nasıl davrandığınızın bir sonucu olarak ortaya çıktı. Bunu çok kısa sürede çözebileceğimizi iddia etmek pek de gerçekçi olmayacaktır. Sizlere sunabileceğim her türlü topikal ürün , kremler , lazer sistemleri, özel maskeler , deri altı ajanları 15 yıllık tecrübemin ve yıllardır birlikte çalıştığım değerli hekimlerimizin de katkılarıyla özenle seçildi. Önceliğim elbette zarar vermemek, kaş yapayım derken göz çıkarmamak. Leke tedavisi gördüm daha çok lekelendim diyen birçok vaka gördüm. Yanlış yaklaşımlarda bulunulmuş olabilir bunu bilemem ama bana asıl yanlış karşı tarafı yeterince bilinçlendirmemiş olmak gibi geliyor. Her türlü hafif ya da agrasif işlemden sonra evde, işte, sokakta, tatilde ne yapması gerektiğini bilmezse sonuç hüsran olur.

Öncelikle uzun bir konsultasyon yapıyoruz, hikayenizi dinliyoruz. Hikayedeki yanlışları doğruları konuşuyoruz. Daha sonra nasıl bir yol izleyeceğimizi belirliyoruz. Ve kişiye özel bir protokol çıkarmış oluyoruz. İlk aşamada sizi sık sık davet ediyorken sonraları seans aralarını biraz daha açıyoruz. İlerleyen zamanlarda lekelerinizin görünürlüğünüazaltıp rahatsız etmeyen bir düzeye ulaştığında devam seansları ile lekeyi baskılamaya ve geri gelmesini engellemeye gayret ediyoruz. Bu devam seansları yılda bir kez kış başlarken danışanı davet ederek belirli bir sürede yapıldığı için ve ayrıca her tür leke bakımı cildi aynı zamanda güçlendirdiği, parlaklığını elastikiyetini artırdığı için danışanlarımız koşa koşa geliyor hem de dostluğumuz pekişiyor. 🙂 Bekleriz Efendim.