section-c1587ec
https://www.isabelzeybeauty.com/wp-content/uploads/2020/03/diamond-570x380.jpg

Diamond Shine Therapy benim güzellik ve estetik sektöründeki 15 yıllık tecrübemin ve bilgimin bir meyvesi olarak bizzat kendi debeyimlerimden yola çıkarak oluşturduğum bir cilt güzelleştirme protokolüdür. Yıllar içerisinde o kadar çeşitlilikte cilt yapıları gördüm ve bir o kadar da cihaz, işlem, bakım vs kullanma şansım oldu ki her cildin temel hep aynı ihtiyaçlarının olduğunu ve bu İhtiyaçlar giderilmeden dünyanın en teknolojik,en gelişmiş cilt gençleştirme işlemini de yapsak hep bir şeylerin eksik kalacağını farkettim.

Peki neydi bu temel ihtiyaçlar?

Temizleme: Tam anlamıyla arınmış tertemiz bir cilt ilk ihtiyacımız olan şey. Birikmiş ölü deri tabakası cildin yapısına uygun şekilde uzaklaştırılmazsa mat, kuru , sağlıksız bir cilt görüntüsüne neden olur. Sürdüğünüz kremi bile emmez. Diamondshine therapy nin ilk basamağı da derin cilt temizliği, enzimatik çift fazlı arındırma ile başlar.

section-50a9d83

Nem dengesi: Nenlendirme değil nem dengesi diyorum. Kullandığınız basit bir nemlendiriciyi bile gereğinden fazla sürdüğünüzde cildiniz reaksiyon verir, fazla gelir. Her cildim neme ihtiyacı vardır fakat kişinin cilt yapısına , ihtiyacına göre nem yüklemesi yapılmalıdır.

Renk dengesi: Genelde pek farkedilmeyen bir sorundur. Halbuki ton eşitsizliği çoğumuzda 30 lu yaş sonrası özellikle ortaya çıkar. Anlayamadığımız şekilde cildimizde birşeyden rahatsız oluruz ve cildimizde pürüz olmasa dahi fondotenle eşit ve sağlıklı bir cilt rengi elde etmek isteriz. Bunun iki nedeni vardır. Biri cilt yüzeyinde dikkatimizi çekmeyen çok ince tüyler (ki bunlar cildi soluk, puslu gösterir), bir diğeri yüzümüzün düz değil, girintili çıkıntılı olmasından kaynaklı güneşe aynı açıyla maruz kalmamasından kaynaklı zamanla renk farklılılarının oluşmasıdır.

Diamondshine Therapy protokolünde bulunan özel lazer sistemleri ile sosyal hayatınızı etkilemeden bu problemi rahatlıkla çözebiliyoruz.

Ve tabi ki güçlü cilt. Cildiniz güçlü değilse size sunacağımız teknolojik , gelişmiş cilt yenileme işlemlerinin temelinde yatan pozitif travma ve buna göstereceği tepki olarak iyileşme sürecinde yeterli dayanıklılığa sahip olmayacak ve beklediğimiz yanıtı alamayacağız. Güçsüz cilt güneşe, soğuğa, dış etkenlere karşı kendini koruyamaz ve yıllar içinde sürekli yara alır , giderek daha problemleri olan bir cilt haline gelir.

Diamondshine ile düzenli cilt bakımı size tüm bu ihtiyaçların tek seansta karşılanması gibi bir olanak sağlar. Ertesi gün bir davete , özel bir güne katılabilirsiniz ve makyajınızın bile daha güzel göründüğünü farkedersiniz. Çünkü makyaj bile sağlıklı ciltte daha güzel görünür.

Sonuç: Daha sağlıklı, daha güçlü, daha dengeli.
Tıpkı bir Elmas gibi…

Testimonials
custom-upload

FİYAT ALMAK İÇİN WHATSAPP ARACILIĞIYLA BİZE BİR MESAJ GÖNDERİN!

Mesaj Gönder