MENU

Diamond Shine Therapy

Diamond Shine Therapy

Diamond Shine Therapy benim güzellik ve estetik sektöründeki 15 yıllık tecrübemin ve bilgimin bir meyvesi olarak bizzat kendi debeyimlerimden yola çıkarak oluşturduğum bir cilt güzelleştirme protokolüdür. Yıllar içerisinde o kadar çeşitlilikte cilt yapıları gördüm ve bir o kadar da cihaz, işlem, bakım vs kullanma şansım oldu ki her cildin temel hep aynı ihtiyaçlarının olduğunu ve bu İhtiyaçlar giderilmeden dünyanın en teknolojik,en gelişmiş cilt gençleştirme işlemini de yapsak hep bir şeylerin eksik kalacağını farkettim.

Peki neydi bu temel ihtiyaçlar?

Temizleme: Tam anlamıyla arınmış tertemiz bir cilt ilk ihtiyacımız olan şey. Birikmiş ölü deri tabakası cildin yapısına uygun şekilde uzaklaştırılmazsa mat, kuru , sağlıksız bir cilt görüntüsüne neden olur. Sürdüğünüz kremi bile emmez. Diamondshine therapy nin ilk basamağı da derin cilt temizliği, enzimatik çift fazlı arındırma ile başlar.

Nem dengesi: Nenlendirme değil nem dengesi diyorum. Kullandığınız basit bir nemlendiriciyi bile gereğinden fazla sürdüğünüzde cildiniz reaksiyon verir, fazla gelir. Her cildim neme ihtiyacı vardır fakat kişinin cilt yapısına , ihtiyacına göre nem yüklemesi yapılmalıdır.

Renk dengesi: Genelde pek farkedilmeyen bir sorundur. Halbuki ton eşitsizliği çoğumuzda 30 lu yaş sonrası özellikle ortaya çıkar. Anlayamadığımız şekilde cildimizde birşeyden rahatsız oluruz ve cildimizde pürüz olmasa dahi fondotenle eşit ve sağlıklı bir cilt rengi elde etmek isteriz. Bunun iki nedeni vardır. Biri cilt yüzeyinde dikkatimizi çekmeyen çok ince tüyler (ki bunlar cildi soluk, puslu gösterir), bir diğeri yüzümüzün düz değil, girintili çıkıntılı olmasından kaynaklı güneşe aynı açıyla maruz kalmamasından kaynaklı zamanla renk farklılılarının oluşmasıdır.

Diamondshine Therapy protokolünde bulunan özel lazer sistemleri ile sosyal hayatınızı etkilemeden bu problemi rahatlıkla çözebiliyoruz.

Ve tabi ki güçlü cilt. Cildiniz güçlü değilse size sunacağımız teknolojik , gelişmiş cilt yenileme işlemlerinin temelinde yatan pozitif travma ve buna göstereceği tepki olarak iyileşme sürecinde yeterli dayanıklılığa sahip olmayacak ve beklediğimiz yanıtı alamayacağız. Güçsüz cilt güneşe, soğuğa, dış etkenlere karşı kendini koruyamaz ve yıllar içinde sürekli yara alır , giderek daha problemleri olan bir cilt haline gelir.

Diamondshine ile düzenli cilt bakımı size tüm bu ihtiyaçların tek seansta karşılanması gibi bir olanak sağlar. Ertesi gün bir davete , özel bir güne katılabilirsiniz ve makyajınızın bile daha güzel göründüğünü farkedersiniz. Çünkü makyaj bile sağlıklı ciltte daha güzel görünür.

Sonuç: Daha sağlıklı, daha güçlü, daha dengeli.
Tıpkı bir Elmas gibi…

 

Other Treatments
Dermapen Treatment
Dermapen Treatment

One of the primary problems of women is the signs of premature aging on the skin. These symptoms differ from person to person. The most common sign of..

More >
Skin Spots Treatment
Skin Spots Treatment

Sunbathing in the summer is one of the passions that many women cannot give up. In order to have a bronze and bright skin, people who stay in the sun ..

More >
Prp Skin Treatment
Prp Skin Treatment

Prp, (Platelet Rich Plasma) treatment is the process of obtaining the platelet-rich plasma part of the blood taken from the person by special processe..

More >
Ulthera Non-Surgical Face Lifting
Ulthera Non-Surgical Face Lifting

Ulthera or Ultherapy is a treatment method based on triggering collagen production by using ‘focused sound waves’, which can reach 3 mm deep into the ..

More >
Diamond Shine Therapy
Diamond Shine Therapy

Diamond Shine Therapy benim güzellik ve estetik sektöründeki 15 yıllık tecrübemin ve bilgimin bir meyvesi olarak bizzat kendi debeyimlerimden yola çık..

More >
Scarlet S (Golden Needle)
Scarlet S (Golden Needle)

Scarlet S (Golden Needle) is a method that stimulates the skin with golden needle treatment to produce its own collagen. Golden needle can be applied ..

More >
Jetpeel Skin Care
Jetpeel Skin Care

Jetpeel Skin Care The perception of beauty has always maintained its importance since the existence of humanity. Desires such as the perception of be..

More >
Bruise Treatment Around the Eyes
Bruise Treatment Around the Eyes

What is Under Eye Darkness? Under-eye bruises mean that the skin around the eyes has a darker color than the rest of the skin. This condition, which ..

More >