İsabel Zey

BEAUTY

Beni Takip Edebilirsiniz

Hikayem 2004 yılında İngiltere ‘nin Türkiye de açtığı bir güzellik uzmanlığı okulunu bitirmekle başladı. Mesleğime 1-0 önde başladım çünkü Türkiye de o yıllarda bu kadar ileri düzeyde bilgi verebilen pek bir eğitim kurumu yoktu. Meslek hayatım boyunca beni en heyecanlandıran kısmı özellikle anti-aging ile ilgili gelişmelerdi ve bu konunun üzerine fazlasıyla gidip daha birçok eğitim aldım, lansmanlara katıldım ve araştırmalar yaptım. Görüyorum ki benim işim öğrendim artık ben tamamım diyemeyeceğim bir iş ve beni bu kadar canlı tutan, her sabah sizlerle bir araya gelebilmek için heyecanlandıran da aslında bu yönü. 15 yıllık meslek hayatımda plastik cerrahi, dermatoloji kliniklerinde ve hastanelerde koordinatör olarak görev yaptım. Sistem ve kadro kurmak, cihaz ve işlem eğitimleri vermek , lansman düzenlemek gibi özen isteyen her alanda aktif olarak bulundum.

Plastik cerrah, dermatolog ve medikal hekimlerimizle hastalarımıza, danışanlarımıza daha iyisini sunabilmek için kafa yorduk. Saç ekiminden, estetik cerrahiye , medikal estetikten , dermatolojiye bir çok alanda deneyim edinme şansına eriştim ve artık bu bilgi ve birikimlerimi sizinle birebir paylaşmak istiyorum.

Güzellik ve estetik adına aklınıza gelen her konuda bana ulaşabilir , sorularınızı yöneltebilir, problemlerinizi aktarabilir , benden danışmanlık ve hizmet alabilirsiniz.

SEVGİYLE, GÜZELLİKLE KALIN…

 

BANA SORUN ?